Latest Articles

Dental Implant

امروزه بهترین درمان جهت دندانهای از دست رفته، استفاده از ایمپلنتهای دندانی می باشد. ایمپلنتهای دندانی پیچهائی از جنس آلیاژ تیتانیوم می باشند که با بدن سازگار هستند. این درمان به صورت Team work (درمان گروهی) ارائه می شود. متخصص پریودنتولوژی یا جراح فک و صورت قسمت جراحی این درمان را انجام می دهند و متخصص پروتزهای دندانی (پروستودنتیست) قسمت پروتزی این درمان را انجام می دهد.

Digital Dentistry

دندانپزشکی دیجیتال (Digital Dentistry) کاربرد وسیعی در درمانهای دندانپزشکی دارد. این تکنولوژی به معنای کاربرد کامپیوتر به جای استفاده از وسایل مکانیکال و دستی در مراحل ساخت روکشها و رستوریشنها می باشد. 

Full Mouth Reconstruction

بیماران دارای مشکلات سایش، پریودنتال، آملوژنز ایمپرفکتا یا دنتینوژنزایمپرفکتا و بیمارانیکه به هر دلیل تعداد زیادی از دندانها یا همه آنها را از دست می دهند، کاندید بازسازی کامل دهان می باشند.

Esthetic Sentistry

امروزه با پیشرفت سرامیکهای دندانی مواد مختلفی جهت ساخت روکشهای تمام سرامیک در دسترس است که با توجه به شرایط دندان بیمار قابل استفاده می باشد. این مواد زیبایی و درخشندگی بسیار زیبایی دارند و بر خلاف روکشهای بدنه فلزی سبب تغییر رنگ لثه نشده و سازگاری خوبی با آن دارند.